Часто задаються по роботі Ukro CMS

Що мені буде потрібно для запуску сайту на UkroCMS

Головною особливістю UkroCMS є те, що вона не вимоглива до системних ресурсів і розроблена для серверів будь-якої конфігурації. Код UkroCMS написаний на чистому php + html + js без використання сторонніх фреймворків, що звільняє вас від використання останніх версій PHP, MySQL и Apache. UkroCMS відмінно оптимізована система кешування, дозволяє в рази зменшити навантаження на сервер. І там де інші "монстри" вмиратимуть UkroCMS літатиме.

Системні вимоги Ukro CMS

Рекомендовані параметри:

  • Apache> 1.3.x  
  • MySQL> 4.1 кодування UTF-8
  • PHP version 5.0 +
  • Json
  • GD lib
Чи повинен я вміти програмувати, щоб використовувати систему

Щоб керувати сайтом щодня - звичайно ні! Якщо ви вмієте працювати з такими програмами як Microsoft Word, та іншими текстовими редакторами, то зазвичай за малий час ви зможете навчитися відмінно працювати в UkroCMS, а доброзичливий, і адаптивно зрозумілий інтерфейс вам в цьому обов'язково допоможе.Однак для установки і налаштування сайту ви повинні знати і вміти застосовувати базові знання у: HTML, CSS, JavaScript.

Скільки коштує UkroCMS

UkroCMS випускається під ліцензією GNU GPL і не вимагає ніяких ліцензійних платежів за використання програмного забезпечення. Ваші витрати можуть складатися тільки з вартості оренди або покупки серверів і послуг. Звичайно, ми заохочуємо користувачів, яким подобається працювати з нашим ПО, допомогти проекту UkroCMS, якщо у них є така можливість.

Наскільки великий можливо побудувати на UkroCMS

UkroCMS фактично не має більшості обмежень у розмірі і масштабі сайту.

Як завантажити останню версiю Ukro CMS

Для скачування останньої версії укро вам потрібно перейти до форми скачування і вбити емайл на який прийде посилання для скачування архіву

Як зайти в адмінку UkroCMS

Адреса для входу в панель управління - /edit  
Логин за замовчанням - admin, а пароль - ukro
Рекомендується його змінити на складний та індивідуальний.

© ukroCMS     UkroCMS в     Что интересного в Харькове