Світ без скарг - тренінг та мотивація

Почав за собою помічати, що в житті помічаю більше негативу, а позитивні нотки якось залишаються без уваги. Звичайно, багато речей оточує, в яких складно знайти щось хороше, але й не можна. Нещодавно друг підкинув у скайп цікавий копіпаст:

Світ без скарг. Зміни своє життя за 21 день.

Простий священик, Вілл Боуен, вивчаючи людей та їх поведінку, дійшов висновку, що від того, що і як ми говоримо, залежать наші думки, а вони, у свою чергу, впливають на наші емоції та вчинки. Виявляється, ми всі дуже часто скаржимося, критикуємо, пліткуємо. Не вірите? А ви перевірте!

Вілл Боуен запропонував усім бажаючим змінити своє життя на краще одягнути звичайний браслет фіолетового кольору і протягом наступних 21 днів жити без скарг, критики, пліток і невдоволень. Якщо протягом цих днів людина забувала і вимовляла «заборонені» слова, він повинен був переважити браслет з однієї руки на іншу і розпочати звіт днів наново. Продовжувати доти, доки браслет не протримається на одній руці 21 день поспіль. Ефект такого експерименту перевершує всі очікування!

 

Люди, які прошли через цю програму, змінилися до невпізнання. Це не залишалося непоміченим і вже їхні друзі та близькі підключалися до цього експерименту, одягали на себе браслет і незмінно змінювалися на краще.

Чому ж такий простий метод як життя без скарг такий ефективний - розуміється на пунктах

По-перше, важливий сам настрій. Вже з моменту пробудження ви знаєте, що вам не можна говорити про негатив, а найкращий спосіб для цього – ndash; почати помічати позитив у собі, оточуючих вас людях та у світі.

По-друге, зростає самоконтроль над собою, своїми думками і тим, що ви кажете, а це дуже важливо для будь-якої людини. Зараз ви тільки навчаєтеся, але з кожним днем ви ставатимете усвідомленішим.

По-третє, під час цього експерименту ви дізнаєтеся дуже багато нового про себе, про своє мислення та спосіб життя.

Всі начебто знають про силу позитивного мислення, але скарг на життя та невдоволення чомусь менше не стає.

А ви хочете піти на такий експеримент? 

А що, якщо спробувати? Звичайно, це нереально важко, принаймні для мене, але чому б і не спробувати, га? Завтра йдемо купувати браслети   Адже дійсно, що користь від того, що ми оточуємо себе негативом і потім часом виплескуємо його на оточуючих? Адже від цього його менше не стане, а лише більше.

Та й на блозі, звик ділитися та писати в основному про погане.

Як каже мій знайомий, водій: «Чого толку лаятися на мудака на дорозі? Він від цього краще водити не стане, а собі настрій зіпсуєш. Ніхто не хоче більше приєднатися? Хто перший 21 день зможе протриматись?

 

Напишіть нам своє запитання чи пропозицію про співпрацю

Смотрите еще
Опубликовано
22.09.2021
{{rightpan}}
© 2023 Укро — при цитуванні текстових та інших матеріалів, розміщених на сайті, обов'язкове пряме посилання на ukro.in.ua
Надіслати матеріал:
E-mail: info@kharkovblog.info
Сайт розробили: